Serwis wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Polityka prywatności
Centrum Folkloru Polskiego Karolin

Czego szukasz?

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie jest wojewódzką samorządową jednostką organizacyjną działającą w formie jednostki budżetowej, przy pomocy której zarząd i marszałek województwa wykonują swoje zadania i kompetencje niezastrzeżone na rzecz sejmiku i wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych.

MROT

Organizacja pozarządowa, której zadaniem jest promowanie walorów, atrakcji i produktów turystycznych Warszawy i Mazowsza. Jest ambasadorem mazowieckiej turystyki. Jako organizacja tworzy naturalną platformę realizacji wspólnych projektów swoich członków. MROT dysponuje pełną bazą wiedzy o ruchu turystycznym i atrakcjach Mazowsza oraz trendach ważnych dla rozwoju produktów turystycznych. Do stowarzyszenia należą samorządy, przedsiębiorcy, instytucje kultury i organizacje pozarządowe, działające w obszarze turystyki i kultury na Mazowszu. Obecnie MROT zrzesza ponad 100 członków. MROT kreuje „Modę na Mazowsze”. Dociera z ofertą turystyczną regionu do mieszkańców Stolicy, informując o możliwościach wypoczynku i rekreacji na Mazowszu.

STAROSTWO POWIATOWE PRUSZKÓW

Powiat pruszkowski położony jest w zachodniej części aglomeracji warszawskiej, w województwie mazowieckim. Powierzchnia powiatu wynosi 246,31 km2 i liczy około 177 652 mieszkańców, a jego stolicą jest centralnie położony Pruszków, miasto usługowo-przemysłowe o zwartym układzie przestrzennym. W skład powiatu wchodzi 6 gmin: 2 miejskich – Pruszków i Piastów, 1 miejsko-wiejskiej – Brwinów, 3 wiejskich – Nadarzyn, Michałowice, Raszyn. Powiat pruszkowski to miejsce, które pozwala mieszkańcom w pełni korzystać zarówno z zalet bycia częścią stołecznej aglomeracji, jak i z dobrych stron spokojnego życia na uboczu.

WARSZAWSKA KOLEJ DOJAZDOWA

Warszawska Kolej Dojazdowa to kolej samorządowa z bogatą tradycją i historią, sięgającą początku XX wieku. Linia WKD wiedzie przez południowo-zachodnią część Mazowsza, łącząc Grodzisk Mazowiecki/Milanówek z Warszawą. Spółka zapewnia usługi przewozowe na najwyższym poziomie, dbając o punktualność, innowacyjność, bezpieczeństwo, komfort podróży oraz dostępność dla osób z ograniczeniami mobilności ruchowej. Pociągami „WuKaDki” pasażerowie mogą nie tylko dojechać do pracy czy szkoły, ale również do miejsc, w których można odpocząć oraz ciekawie i aktywnie spędzić czas, obcując z przyrodą. Zapraszamy do wspólnego podróżowania.

POCZTA POLSKA

Poczta Polska to firma o 465-letniej tradycji, największy operator na rodzimym rynku – zatrudnia ponad 60 000 Pracowników, nasza sieć obejmuje 7,6 tys. placówek, filii i agencji pocztowych. Jest jednym z polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo-kurierskich i logistycznych oraz narodowym operatorem pocztowym, z którego korzysta ponad 90% Polaków. Koncentruje się na wzmacnianiu najbardziej perspektywicznych obszarów – paczek, logistyki, finansów, usług międzynarodowych i na rzecz administracji publicznej. W ostatnim czasie Poczta Polska zdobyła 1. miejsce w rankingu Rzeczpospolitej w kategorii najcenniejszych polskich marek działających w sektorze usług. W 2022 roku Poczta została laureatem konkursu TOP Marka, zajmując pierwsze miejsce w kategorii firm kurierskich. Podczas Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego w Lublinie Poczta Polska otrzymała statuetkę Bursztyn Polskiej Gospodarki.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego