Serwis wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Polityka prywatności
Centrum Folkloru Polskiego Karolin

Czego szukasz?

Wydarzenie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego
Kiedy?
8-9 czerwca
12:00 – 22:00

Gdzie?
Siedziba Zespołu „Mazowsze”
Karolin, ul. Świerkowa 2, Otrębusy

Kto poprowadzi imprezę?
Tomasz Kammel

Jak co roku, serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się na terenie malowniczego parku, otaczającego naszą siedzibę w Karolinie. Na tegorocznej edycji Pikniku planujemy atrakcje dla całej rodziny, więc nie może Was zabraknąć! W programie zaplanowaliśmy dwa dni pełne wrażeń, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz koncertów, spektakli teatralnych i warsztatów czekają Was również jarmark rzemiosła artystycznego oraz stoiska Kół Gospodyń Wiejskich, gdzie znajdziecie mnóstwo lokalnych rarytasów.

Podczas Pikniku będziecie mogli udać się również w pełną koloru i dźwięków podróż po kulturze tradycyjnej, zwiedzając Centrum Folkloru Polskiego "Karolin". W sobotę i niedzielę zapraszamy na bezpłatne oprowadzania. O wybranych godzinach będą czekali na was nasi przewodnicy, którzy opowiedzą o folklorze regionów Polski oraz historii i działalności zespołu „Mazowsze”. Liczba miejsc ograniczona! Bezpłatne wejściówki będzie można odbierać w dniu Pikniku, w naszym namiocie, przy wejściu do Pałacu. Jeżeli jeszcze nie zwiedzaliście ekspozycji, koniecznie skorzystajcie z tej wyjątkowej okazji.

Piknikowa strefa gastronomiczna oferuje różnorodne smakołyki i napoje dla wszystkich gości. Na parkingu przy Gościńcu "Mazowsze" znajdziecie rozmaite stoiska, które kuszą aromatycznymi przysmakami. Cztery podwójne stanowiska serwują piwo, napoje bezalkoholowe oraz domowej produkcji lemoniadę. Jeśli jesteś miłośnikiem grillowanych potraw, nie przegap czterech stoisk z grillami. Dla amatorów słodyczy dostępne są dwie opcje: lody lub gofry. W strefie gastronomicznej znajdziesz również wygodne miejsca do siedzenia pod parasolami, idealne na chwilę odpoczynku.

Zapowiada się weekend pełen emocji i fantastycznej zabawy!

Do zobaczenia w Karolinie!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego