Serwis wykorzystuje pliki cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Polityka prywatności
Centrum Folkloru Polskiego Karolin

Czego szukasz?

Zespół Pałacowo-Parkowy w Karolinie to nowoczesne centrum kulturalne i rekreacyjne z Salą Widowiskową dla 540 widzów, w której odbywają się koncerty (nie tylko „Mazowsza”), przedstawienia, konferencje. W skład kompleksu wchodzi również park o powierzchni 12 ha, Centrum Folkloru Polskiego „Karolin", ogólnodostępny plac zabaw i Gościniec „Mazowsze".

Zwiedzanie i warsztaty

Zachęcamy do zwiedzania wystawy stałej w Centrum Folkloru Polskiego "Karolin". Prowadzimy działalność edukacyjną (warsztaty, zajęcia) skierowaną zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych zwiedzających. Nasza oferta skierowana jest do osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.
Czytaj więcej

Wycieczki edukacyjne

„Mazowsze" posiada bogatą ofertę spektakli edukacyjnych. Adresowane do dzieci i młodzieży widowiska wpisują się w podstawę programową szkół podstawowych i średnich. W sposób przystępny, sugestywny, a przy tym niezwykle atrakcyjny, przedstawiają polskie tańce narodowe, a także przybliżają kulturę narodową Polski, w jej regionalnych odmianach.

Wycieczki dla grup zorganizowanych

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele koncertów i spektakli adresowanych do wszystkich grup wiekowych. Nasze wydarzenia najlepiej łączyć ze zwiedzaniem Centrum Folkloru Polskiego "Karolin" oraz spacerem po pięknym parku otaczającym kompleks Karolin.

Kontakt

Dział Organizacji Widowni
tel: +48 22 208 82 00 / +48 22 208 82 01
e-mail: rezerwacja@mazowsze.waw.pl

Centrum Folkloru Polskiego "Karolin"
kontakt@karolinmazowsze.pl

Dojazd do Karolina

samochodem

40 min (z centrum Warszawy)
28 km
Karolin w Otrębusach jest bardzo dobrze skomunikowany z Warszawą oraz okolicznymi miejscowościami. W pobliżu znajdują się trasy S8 i S7 oraz autostrada A2, przy skrzyżowaniu dróg 719 i 720.
Ułatwieniem dla podróżujących własnym samochodem są niewątpliwie duże parkingi: przed siedzibą główną „Mazowsza” i hotelem oraz wydzielone miejsca parkingowe wzdłuż drogi dojazdowej do siedziby zespołu.

z lotniska

25 min (z lotniska Chopina w Warszawie)
27 km
Z Lotniska Chopina w Warszawie istnieje możliwość dogodnego dojazdu samochodem (ok. 25 min). Jest również możliwość dojazdu pociągiem - w takim wypadku należy dojechać do Warszawy Szybką Koleją Miejską (linia S2) a następnie przesiąść się do Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

WKD

36 min (ze stacji WKD Warszawa Śródmieście do stacji WKD Otrębusy)
800 m ze stacji WKD Otrębusy do siedziby zespołu
Bilet na koncert lub spektakl zespołu „Mazowsze” (wystawiony w kasie zespołu „Mazowsze”), odbywający się w Sali Widowiskowej, uprawnia do bezpłatnego przejazdu pociągiem WKD na koncert/ spektakl, z miejsca zamieszkania do Otrębusów i z powrotem. Promocja ważna jest na dwie godziny przed i po przedstawieniu. Podczas kontroli biletowej należy okazać bilet na koncert/ spektakl.