Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Stanisława Jopka
Początek przesłuchań IV edycji we wrześniu 2024
Szczegóły wkrótce
Początek przesłuchań IV edycji we wrześniu 2024
Szczegóły wkrótce
Wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka
Kategoria I (8-14 lat)
I miejsce: Małgorzata Pilzak, Paweł Piotrowski
II miejsce: Anna Zydlewska, Magdalena Myszewska
III miejsce: Dominik Kałdon
Wyróżnienie: Ewelina Skóra
II miejsce: Anna Zydlewska, Magdalena Myszewska
III miejsce: Dominik Kałdon
Wyróżnienie: Ewelina Skóra
Kategoria II (15-19 lat)
I miejsce: nie przyznano
II miejsce: Hanna Tomiczek
III miejsce: Anna Prałat, Gabriela Woźniak
Wyróżnienie: Maryna Misiejuk, Oliwia Głód, Małgorzata Szybisty
II miejsce: Hanna Tomiczek
III miejsce: Anna Prałat, Gabriela Woźniak
Wyróżnienie: Maryna Misiejuk, Oliwia Głód, Małgorzata Szybisty
Kategoria III (20-25 lat)
I miejsce: Monika Piecka
II miejsce: nie przyznano
III miejsce: nie przyznano
Wyróżnienie: Natalia Mikołajek, Maja Murmiłło, Urszula Giers, Zuzanna Wołk
II miejsce: nie przyznano
III miejsce: nie przyznano
Wyróżnienie: Natalia Mikołajek, Maja Murmiłło, Urszula Giers, Zuzanna Wołk
Kategoria IV (26+)
I miejsce: Betty Ibata
II miejsce: Natalia Łęt, Michał Steciak
III miejsce: Joanna Ozga, Adam Tomaszewski, Paulina Gocałek
Wyróżnienie: Monika Sokołowska, Karolina Borodziuk
Swoją nagrodę przyznała także Publiczność, głosując podczas przerwy na wybranego wykonawcę, a jej laureatem został Michał Steciak, wykonując piosenkę "Furman".
II miejsce: Natalia Łęt, Michał Steciak
III miejsce: Joanna Ozga, Adam Tomaszewski, Paulina Gocałek
Wyróżnienie: Monika Sokołowska, Karolina Borodziuk
Swoją nagrodę przyznała także Publiczność, głosując podczas przerwy na wybranego wykonawcę, a jej laureatem został Michał Steciak, wykonując piosenkę "Furman".
Wyniki II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka
Kategoria I (8-14 lat)
I miejsce – nie przyznano
II miejsce – Filip Płażalski
III miejsce – Julia Kusz
Wyróżnienie – Wiktoria Nawalaniec, Klara Jabłońska
II miejsce – Filip Płażalski
III miejsce – Julia Kusz
Wyróżnienie – Wiktoria Nawalaniec, Klara Jabłońska
Kategoria II (15-19 lat)
I miejsce – Hanna Pluta
II miejsce – Julia Szarlińska
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienie – Ines Padiasek
II miejsce – Julia Szarlińska
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienie – Ines Padiasek
Kategoria III (20-25 lat)
I miejsce – nie przyznano
II miejsce – nie przyznano
III miejsce – ex aequo Maria Duma i Tomasz Łykowski
Wyróżnienie – Samuela Łach
II miejsce – nie przyznano
III miejsce – ex aequo Maria Duma i Tomasz Łykowski
Wyróżnienie – Samuela Łach
Kategoria IV (26 lat+)
I miejsce - Maria Babicz
II miejsce – ex aequo Milena Sołtys-Walosik i Michał Steciak
III miejsce – ex aequo Aleksander Podufalov i Krystian Psujek
Wyróżnienie – Patrycja Malinowska, Michał Sobiech, Joanna Wójcik
II miejsce – ex aequo Milena Sołtys-Walosik i Michał Steciak
III miejsce – ex aequo Aleksander Podufalov i Krystian Psujek
Wyróżnienie – Patrycja Malinowska, Michał Sobiech, Joanna Wójcik
Galeria
1/13
Wyniki I Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka
Kategoria I (8-14 lat)
I miejsce - Joanna Denis
II miejsce - Eliza Waliłko
III miejsce - Grzegorz Stachera
Wyróżnienie - Maciej Klonowski, Julia Kołodziejczak, Jaśmina Kotusz, Maria Stachera
II miejsce - Eliza Waliłko
III miejsce - Grzegorz Stachera
Wyróżnienie - Maciej Klonowski, Julia Kołodziejczak, Jaśmina Kotusz, Maria Stachera
Kategoria II (15-19 lat)
I miejsce - Helena Król
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - Paulina Cwieląg
Wyróżnienie - Karolina Jędrzejewska, Maksymilian Niedźwiecki, Filip Tomasz Olszewski
II miejsce - nie przyznano
III miejsce - Paulina Cwieląg
Wyróżnienie - Karolina Jędrzejewska, Maksymilian Niedźwiecki, Filip Tomasz Olszewski
Kategoria III (20-25 lat)
I miejsce - Agnieszka Grabowska
II miejsce - Aleksandra Dyrna
III miejsce - Jan Mazepa
Wyróżnienie - Iryna Protas, Gabriela Burkot
II miejsce - Aleksandra Dyrna
III miejsce - Jan Mazepa
Wyróżnienie - Iryna Protas, Gabriela Burkot
Kategoria IV (26+)
I miejsce - Agata Kawełczyk
II miejsce - Michał Borkowski
III miejsce - Beata Barć
Wyróżnienie - Joanna Ozga, Anna Maria Federowicz
II miejsce - Michał Borkowski
III miejsce - Beata Barć
Wyróżnienie - Joanna Ozga, Anna Maria Federowicz