PL EN RU

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

REGULAMIN KONKURSU - FACEBOOK

 Regulamin konkursu   - Facebook

1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest PZLPiT Mazowsze im .T. Sygietyńskiego z siedzibą w Otrębusach przy ul. Świerkowej 2 reprezentuje go Agnieszka Rogowska - Micek - koordynator warsztatów artystycznych.

2. Konkurs odbywa się na profilu warsztatów Roztańczeni z Mazowszem

3. Konkurs składa się z 4 edycji i trwa od 1 - 30 czerwca.

4. W konkursie mogą brać udział tylko pełnoletni uczestnicy warsztatów Roztańczeni z Mazowszem lub rodzice i opiekunowie prawni nieletnich uczestników warsztatów. Koniecznym warunkiem jest posiadanie profilu na Facebooku z prawdziwymi danymi osobowymi

5. Zasady konkursu: Na zdjęciach, wśród artystów Mazowsza są instruktorzy i akompaniatorzy warsztatów "Roztańczeni z Mazowszem". Trzeba odnaleźć swojego instruktora i w komentarzu wpisać jego imię i nazwisko np. zdjęcie nr 1 - Pani Y instruktorka grupy X i podpis kto udzielił odpowiedzi.

Odpowiedzi należy wpisywać w komentarzu do całego posta - nie pod zdjęciem lub w obu miejscach.

6. W każdej edycji konkursu przewidziano 4 nagrody dla 4 pierwszych osób które udzielą prawidłowej odpowiedzi.

7. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się po zebraniu 4 prawidłowych odpowiedzi i ogłoszone w komentarzu do posta.

8. Nagrodami w konkursie są ręcznej produkcji małe serduszka wykonane z materiału ozdobione kokardką. Nie można wymienić nagrody na jej równowartość pieniężną. Nagrody należy odebrać osobiście w kasie Matecznika Mazowsze.

9. Ogłaszając zwycięzców ujawnione zostaną tylko te dane które uczestnik ujawni samodzielnie i dobrowolnie podpisując się pod swoją odpowiedzią. Nie  zostaną ujawnione ani przekazane osobom trzecim żadne pozostałe dane osobowe uczestników konkursu.

10. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu

 

 

 


Warto zobaczyć. Galeria

zobacz wszystkie zdjęcia

O nas

ECMM

Multimedia

Dołącz do nas

Klub

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni
i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego
w Karolinie

Tel.: +48 22 2088888
Fax: +48 22 2088800

 

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego