PL EN RU

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

ORKIESTRA

ORKIESTRA

 

Dyrygent:

Jacek Boniecki   

Dyrygent:

Maciej Cegielski

Asystent Dyrygenta:

Andrzej Borzym

Inspektor Orkiestry :    

Marian Krężel

Bibliotekarz  Orkiestry:

Jerzy Żelazny

 

Skrzypce I

1.    Błażej Sroczyński (koncertmistrz)
2.    Michał Ostrowski (koncertmistrz)
3.    Izabela Jaskólska- Stańczak ( z-ca koncertmistrza, I głos)
4.    Jędrzej Nalaskowski
5.    Joanna Romejko
6.    Dariusz Wosiura
7.    Marzena Zawierska

Skrzypce II

1.    Anna Witkowska (I głos)
2.    Łukasz Karpiński
3.    Marta Komza
4.    Anna Kowynia
5.   Iwona Wieczorek
6.   Maksymilian Grzesiak

Altówka

1.    Izabella Łątkowska
2.    Edyta Milasiewicz-Prevato
3.    Magdalena Mitoraj
4.   Jagoda Piec
5.    Paulina Ryjak

Wiolonczela

1.    Paweł  Tomaszewski ( koncertmistrz)
2.    Małgorzata Wilczyńska ( z-ca koncertmistrza, I głos)
3.    Piotr Firlej
4.    Jerzy Żelazny

Kontrabas

1.    Jerzy Kaluszkiewicz
2.    Cyprian Komza (I głos)


Fagot

        Łukasz Krzętowski (I głos)

Flet

1.    Bartosz Kowalik
2.    Justyna Pinkwart (I głos)
3.    Weronika Zawadzka - Atanasov

Obój

      Ewelina Wiśniewska (I głos)

Klarnet

1.    Marian Krężel  ( inspektor orkiestry, I głos)
2.    Krzysztof Krajewski

 

Trąbka

1.    Marcin Poprawski (I głos)
2.    Kamil Żarnecki

Waltornia

1.    Jakub Piaszczyk ( I głos)
2.    Piotr Kowalski

Puzon

      Ryszard Pazdrowski

Perkusja

1.   Monika Szulińska (I głos)

 

 

 


Powiązane artykuły

KIEROWNICTWO

Kierownictwo Zespołu

czytaj więcej

BALET

Skład baletu

 

czytaj więcej

CHÓR

Skład chóru

czytaj więcej

ORKIESTRA

Skład orkiestry

czytaj więcej

Warto zobaczyć. Galeria

zobacz wszystkie zdjęcia

O nas

ECMM

Multimedia

Dołącz do nas

Klub

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni
i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego
w Karolinie

Tel.: +48 22 2088888
Fax: +48 22 2088800

 

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego