PL EN RU

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

Multimedia

"Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale"

PIERWSZA POLSKA OPERA!  w interpretacji „MAZOWSZA” i zaproszonych gości

Tańce Edukacyjne - "Tańce Narodowe"

 „Tańce narodowe" to historyczno-edukacyjna opowieść, której celem jest zapoznanie młodzieży szkolnej z polskimi tańcami narodowymi, strojami oraz muzyką. Atrakcyjność tej formy to nie tylko prezentacja bogactwa folkloru, ale także projekcje multimedialne slajdów oraz barwna opowieść konferansjera. 

Kot w butach

 Teatr Rodziców "Gagatki Beatki Ojcowie i Matki" tworzymy z potrzeby serca. Połączyła nas wspólna pasja. Na początku realizowaliśmy przedstawienia dla własnych dzieci, obecnie gramy spektakle dla małych i dużych widzów w całym kraju. Wszystko robimy sami, począwszy od strojów dla aktorów, podkładów muzycznych, oświetlenia, a skończywszy na scenografii. Naszym celem nadrzędnym jest niesienie radości dzieciom. 

Własność znana jako Judy Garland

  Polska prapremiera - broadway`owski hit po raz pierwszy w Polsce! Judy Garland to jedna z najlepszych aktorek filmowych w historii kina amerykańskiego, obdarzona wspaniałym głosem, znana między innymi z filmu Victora Fleminga „Czarnoksiężnik z krainy Oz". Spektakl, niczym sprytny paparazzi, pokazuje gwiazdę od najbardziej intymnej strony. Widzowie, jakby przez dziurkę od klucza, mogą podglądać sławną aktorkę w momentach jej życiowych wzlotów i upadków, zaglądać w jej duszę i odkrywać osobiste tajemnice.

Nie tylko Chopin

   "Nie Tylko Chopin" Polski Balet Narodowy

strona: 1 | 2 | 3 | 4 |   ...   | 6


Warto zobaczyć. Galeria

zobacz wszystkie zdjęcia

O nas

ECMM

Multimedia

Dołącz do nas

Klub

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni
i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego
w Karolinie

Tel.: +48 22 2088888
Fax: +48 22 2088800

 

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego