PL EN RU

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

Księga gości

06/04/2016

Mirosława Żaglewska

Podziękowanie Sz.P. Jacek Boniecki Dyrektor Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca "MAZOWSZE" im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Sokół w Bodzanowie składa podziękowanie za umożliwienie 45 seniorom z Gminy Bodzanów w uczestnictwie we wspaniałej pełnej wrażeń sztuce ?Cud mniemamy, czyli Krakowiacy i Górale?. Dzięki Panu szara rzeczywistość seniorów stała się spełnieniem marzeń o doznaniu najwyższych wrażeń jakim był występ zespołu Mazowsze, dziękujemy za Pana otwarte serce. Nasza przygoda nie byłaby możliwa bez Pana wsparcia a nasi seniorzy nie mieliby okazji zobaczyć prawdziwego Cudu Mazowsza... Dziękuję Mirosława Żaglewska Prezes Stowarzyszenia

E-mail: sokol.bodzanow@wp.pl

30/01/2016

Gość

Dziękujemy za piękny koncert:)

19/01/2016

Ola i Ola

Dzień dobry, W imieniu wlasnym i mojej 6-letniej córki, chcialabym bardzo podziekowac za przepiekny Koncert 17/01, któy byl prezentem na 6 urodziny corki. Było przepieknie, wspaniale, na najwyższym poziomie ! Od niedzielie corka nie mowi o niczym innym , jak tylko o MAZOWSZU !

E-mail: aleksandra.wolkowska@wp.pl

06/01/2016

Liliana Krzyżaniak

Gratulacje dla Zespołu i Kierownictwa Mazowsza z okazji 65-tego jubileuszu! Kochani, bawcie nas i uczcie, tak jak dotąd, przez kolejne 100 lat, a nawet do końca świata. Kochamy Was, oglądamy i cieszymy się, że mamy tak wspaniały, POLSKI zespół ludowy. Jesteście zespołem, który podtrzymuje i uczy kultury narodowej, który jeszcze bardziej podnosi morale tych Polaków, którzy cieszą się swoją Polskością. Pozdrawiam serdecznie życząc dalszych, wspaniałych sukcesów. Liliana K.

E-mail: lk_f@op.pl

08/12/2015

Stanisława Stasz

Wspaniale się czuję gdy Was odwiedzam, i choć me strony są od Was dalekie, to jednak jest co wspominać. Jedna z Tych Pań co występowały, ma gołębie serducho. pełne miłości i radości do słabszych od siebie istot. Może i nie jedna by się znalazła, o tak złotym sercu lecz mnie ta jedna jedyna przypadła do gustu. Jedlicze to nie wielkie miasteczko, w którym WIELKIE działy się chwile, pastorałki, piękne czytania o tradycjach ludowych, sam widok zespołu zapierał dech w piersiach. Każdy gest, ruch dłonią budził emocje. Pan Jopek o mały włos tak zapatrzony,w pierwsze ławki, mało nie zrobił szpagatu po środku kościoła. Oj działo się działo i każdy po wszystkim mówił że jeszcze za mało. Bardzo żal mi było, gdy się dowiedziałam,że Wasz wspaniały dyrektor odszedł do wieczności, ale zawsze w mym sercu i pamięci zostanie Jego talent i krok po środku kościoła. Gdy wychodziłam z kościoła podeszłam do autokaru, dla mnie to właściwie był jak zaczarowany, i była w nim właśnie ta Pani, ale obok jakaś posępna siedziała i ja tak nieśmiało podeszłam, a Ona mój Boże na mnie czekała, z daleka się cieszyła że przyszłam. Pięknie się nisko pokłoniłam i szczerze coś szepnęłam. A mężczyzna obok stojący powiedział im że czegoś nie zrozumiały. Droga daleka mnie czekała, uszłam może z kilometr, patrze jedzie autokar no wiadomo, a ta pani w okno zagląda i mówi do kierowcy ,, STAŃCIE TO JĄ ZABIERZEMY,, Działo się to 19 stycznia w 2006 roku. Nieraz miałam ciężkie chwile pełne bólu i zawsze w tych chwilach wspominałam Artystów np; Pani Alicja Majewska, i wiele innych, którzy coś więcej we mnie widzieli, aniżeli inni z mojej parafii. Za podejście do autokaru zostałam skrytykowana bo Oni uważają że taka jak ja powinna się chować za wszystkimi. Powiem Wam coś ale w tajemnicy proszę tego nie uwidaczniać. To ja jestem ta co proszę u stóp Bożych. To dla tego czasem ktoś tak reaguje jak mnie widzi. Życie płynie i nie wiem co dalej po prostu żyję i czasem ze złości że mnie tak sponiewierano w parafii pazury na nich wystawiam. to jest mój profil na slajdziku, i ,,Dziura w desce,, Jestem na faceboku ale tylko w googlach możecie mnie znalezć. http://slajdzik.pl/slajd/dziura-w-desce-114425 ten niżej to zdjęcia z występu u nas w kościele. http://slajdzik.pl/slajd/mazowsze-115062

E-mail: weronet@vp.pl

strona: 1 | 2 | 3 | 4 |   ...   | 103

Dodaj komentarz
Powiązane artykuły

KARCZMA

Ważnym obiektem Centrum Folklorystycznego Matecznik Mazowsze będzie Karczma Staropolska, która pomieścić będzie mogła 80 osób: w sali na przyziemiu z wyjściem na taras 50 miejsc i w sali na poddaszu 30 miejsc.

czytaj więcej

HOTEL

W sąsiadującym z Karczmą Zajeździe - bazie noclegowej o trzygwiazdkowym standardzie - do dyspozycji Gości zostaną oddane 3 apartamenty, 12 pokoi jednoosobowych oraz 40 pokoi dwuosobowych.

czytaj więcej

Warto zobaczyć. Galeria

zobacz wszystkie zdjęcia

O nas

ECMM

Multimedia

Dołącz do nas

Klub

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni
i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego
w Karolinie

Tel.: +48 22 2088888
Fax: +48 22 2088800

 

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego