PL EN RU

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

MAZOWSZE PROSTO Z POLSKI – KONCERT ONLINE! 30/05/2017

MAZOWSZE PROSTO Z POLSKI – KONCERT ONLINE!


Już 24 czerwca od godziny 20.30 po raz pierwszy w historii transmitować będziemy koncert z naszej siedziby w Otrębusach!

Przygotowujemy się już do świętowania naszych 70. urodzin. Cieszy nas rosnące zainteresowanie z Waszej strony i zawsze chętnie gościmy Was na koncertach "Mazowsza".

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszyscy mogą spotkać się z nami osobiście. Dlatego, wychodząc Wam naprzeciw, po raz pierwszy (i mamy nadzieję, że nie ostatni) chcemy pojawić się w Waszych domach na żywo za pośrednictwem Internetu.

Transmitowany koncert będzie zwieńczeniem Rodzinnego Pikniku z Zespołem "Mazowsze". Dostęp do transmisji koncertu z Otrębus uzyskacie na stronie wydarzenia pod adresem https://mazowsze.inplayer.com/ po uiszczeniu symbolicznej opłaty technicznej wynoszącej 5 dolarów.

Gdybyście nie zdążyli na transmisję na żywo – nic straconego! Po zakończeniu koncertu materiał z jego przebiegu będzie dostępny jeszcze do 12 sierpnia 2017 roku na platformie VOD.

Bądźcie z nami w tym dniu!

Zabierzemy Was w niezapomnianą podróż po Polsce.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej lub na profilu Facebook.

- - -

MAGNIFICIENT ‘MAZOWSZE’ DIRECTLY FROM POLAND – LIVE CONCERT ONLINE!

On June 24 starting from 8.30 PM CET for the first time in history we are going to broadcast our concert from the ‘Mazowsze’ Ensemble seat in Otrębusy, Poland!

It has been almost 70 years since ‘Mazowsze’ Ensemble was established. We are happy to see your growing interest in our activity and you are always more than welcome at our performances. We are aware that some of you may not be able to visit us in person.

Therefore, for the first time ever (and we do believe not the last one), it is ‘Mazowsze’ who is going to visit you in your homes via Internet. The concert will be the crowning of a two-day event called Family Picnic with the ‘Mazowsze’ Ensemble.

The access to the streamed outdoor concert taking place in our historic park will be available on the event`s website at https://mazowsze.inplayer.com/ at a fee of 5 USD.

No chance to watch us online live? No need to worry! Even after the concert ends it will be possible to watch it until August 12th, 2017, on the VOD platform.

Stay tuned on June 24!

Let us take you on an unforgettable journey across Poland.

For more information, please visit our website or Facebook profile.Podziel się:  

Warto zobaczyć. Galeria

zobacz wszystkie zdjęcia

O nas

ECMM

Multimedia

Dołącz do nas

Klub

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni
i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego
w Karolinie

Tel.: +48 22 2088888
Fax: +48 22 2088800

 

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego