PL EN RU

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

6.piętro całkiem blisko! 08/05/2013

6.piętro całkiem blisko!

 

Ci, którzy dojeżdżają do centrum z dalszych dzielnic Warszawy, dobrze wiedzą, jakim problem logistycznym staje się często dotarcie do stołecznych teatrów.
Teatr 6.piętro postanowił ułatwić im to zadanie.
Mieszkańcy m.in. Milanówka, Grodziska Mazowieckiego, Komorowa, Podkowy Leśnej, Nadarzyna, Brwinowa, Pruszkowa już wkrótce będą mieli okazję, oszczędzając swój czas na podróż do centrum stolicy, zobaczyć najlepsze spektakle Teatru 6.piętro we wspaniałej sali widowiskowej zespołu „Mazowsze”.
Już 18 maja Teatr 6.pietro zaprasza na swój kolejny hit: najbardziej neurotyczną komedię Woody Allena  Central Park West w brawurowym wykonaniu Małgorzaty Foremniak, Joanny Żółkowskiej, Agnieszki Sienkiewicz, Piotra Gąsowskiego i Wojciecha Wysockiego.
A 22 czerwca na scenie Matecznika Mazowsze pokażemy komedię erotyczną Fredro dla dorosłych Mężów i Żon . W spektaklu zagranym już ponad 250 razy, wystawianym w całej Polsce, a także w Nowym Jorku, Chicago i Montclair w New Jersey wystąpią Jolanta Fraszyńska, Joanna Liszowska, Michał Żebrowski oraz Konrad Darocha. 
Eugeniusz Korin, dyr. Art. Teatru 6.piętro:

 

 

Od jakiegoś już czasu nosiliśmy się z pomysłem  poszerzenia możliwości dotarcia na nasze spektakle mieszkańcom różnych dzielnic Warszawy. Dlatego z taką radością przyjęliśmy propozycję dyrekcji legendarnego zespołu "Mazowsze" o nawiązaniu stałej współpracy. Tym bardziej, że siedziba zespołu - Matecznik Mazowsze -  to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt widowiskowo - ekspozycyjny ze wspaniałą pod względami akustycznymi widownią na 560 miejsc. Znajdujący się  na terenie przepięknego Pałacowo – Parkowego zespołu zabytkowego w Karolinie ośrodek ten z dużym powodzeniem służy już od kilku lat organizowaniu i promowaniu najciekawszych wydarzeń i projektów artystycznych.

Na początek planujemy granie jednego spektaklu w miesiącu, ale mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się rozwijać.

 
Bilety w sprzedaży już od 12 marca na stronach; 
www.teatr6pietro.plwww.ebilet.plwww.mazowsze.waw.pl 
oraz w Kasach Teatru 6.piętro i MATECZNIKA MAZOWSZE 
Kasa Teatru 6.piętro:
+48 22 656 72 22, +48 22 656 72 
kasa@teatr6pietro.pl
rezerwacja@teatr6pietro.pl
 
Kasa MATECZNIKA MAZOWSZE:
+ 48 22 208 82 00
bow@mazowsze.waw.pl 

 Podziel się:  

Warto zobaczyć. Galeria

zobacz wszystkie zdjęcia

O nas

ECMM

Multimedia

Dołącz do nas

Klub

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni
i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego
w Karolinie

Tel.: +48 22 2088888
Fax: +48 22 2088800

 

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego