PL EN RU

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

Aktualności

 PRZEPRASZAMY - PODSTRONA W PRZEBUDOWIE

11/08/2006

Mazowsze na Festiwalu

15. sierpnia (wtorek) Zespół "Mazowsze" wystąpi po raz pierwszy w tym sezonie artystycznym. O godz. 20.00 w Krynicy Zdroju, w hali Pijalnia Główna, artyści zaprezentują się publiczności w programie "W hołdzie Mirze Zimińskiej-Sygietyńskiej".

czytaj więcej

11/08/2006

Prasa o Stanisławie Jopku

Śmierć Stanisława Jopka była szokiem dla wszystkich. Z jego odejściem nie mogą pogodzić się zarówno sympatycy Jego talentu w Polsce jak i zagranicą.

czytaj więcej

08/08/2006

Pożegnaliśmy Gwiazdę

Na Warszawskich Powązkach pożegnaliśmy Stanisława Jopka. Wieloletniego solistę naszego Zespołu, śpiewaka o niepowtarzalnym głosie, "Pierwszego Furmana Rzeczypospolitej". Odszedł nagle 1. sierpnia 2006 roku w Warszawie, pozostawiając po sobie liczne nagrania i miłe wspomnienia.

czytaj więcej

06/07/2006

Ostatni koncert

Przed nami ostatni koncert "MAZOWSZA" w sezonie artystycznym 2005/2006. 9. lipca koncertujemy w Górze Świętej Anny na Opolszczyźnie. Następnie czeka nas… długa przerwa wakacyjna.

czytaj więcej

30/06/2006

Mazowsze w Teatrze Wielkim

Koncerty w Teatrze Wielkim zaliczane są do najważniejszych wydarzeń w naszym kalendarzu artystycznym. Prestiżowa scena i szalenie wymagająca publiczność powodują, że koncert staje się najwartościowszym egzaminem dla artystów.

czytaj więcej

strona: 1 |   ...   | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 |   ...   | 118


Powiązane artykuły

Nasza oferta

 

 

Szanowni Państwo!
Jesteśmy firmą z tradycjami i międzynarodowym prestiżem. Działamy na rynku muzycznym od 67 lat! To właśnie jest gwarancją sukcesu artystycznego, który może stać się Państwa udziałem.
 

 Dotychczas widziało nas ponad 18 mln widzów, przejechaliśmy 2,3 mln km! Odwiedziliśmy 189 miejscowości w Polsce i 50 krajów świata, a propagując pieśni i tańce narodowe zyskaliśmy popularność i miano Ambasadora Polskiej Kultury.
 
Mazowsze” należy do największych na świecie zespołów artystycznych sięgających do bogactwa narodowych tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Jego rodowodem są źródła, które podkreślają, że wśród innych mód jesteśmy sobą. Z uwagi na ogromne bogactwo repertuarowe, „Mazowsze” powszechnie uznawane jest za zespół narodowy. Dla tysięcy odbiorców zagranicznych, koncerty „Mazowsza” były pierwszym kontaktem z polską kulturą. „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!" napisał o zespole szwajcarski dziennik “Gazette de Lausanne", a Jerzy Waldorff nazwał „Mazowsze” perłą w koronie Rzeczypospolitej.          
 
Nasze nowe propozycje koncertowe:
 
- Kalejdoskop Barw Polski - koncert pełnospektaklowy składający się z polskich pieśni, piosenek, tańców narodowych i regionalnych;
- Pieśni Polskie - koncert najpiękniejszych piosenek z repertuaru zespołu oraz pieśni Chopina, Moniuszki;
- Z piosenką przez świat - koncert piosenek świata
- koncerty pieśni religijnych i patriotycznych (kolędy i pastorałki, pasyjne, utwory poświęcone Janowi Pawłowi II) 
- Msza Koronacyjna KV 317 (C-dur) W.A. Mozarta
- Requiem KV 626 (d-moll) W.A. Mozarta
- Piękna nasza Polska cała - koncert edukacyjny
- Tańce narodowe - koncert edukacyjny
- Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale (reż. Andrzej Strzelecki) - widowisko muzyczne na motywach opery W.Bogusławskiego 
koncert "Gooral & Mazowsze" - projekt przygotowany na festiwal "Przystanek Woodstock 2013"
- specjalne projekty artystyczne towarzyszące innym wydarzeniom - np. konferencjom, spotkaniom, jubileuszom - połączone ze zwiedzaniem izb pamięci (do dyspozycji sala bankietowa, sala widowiskowa, restauracji, hotel o trzygwiazdkowym standardzie).
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
 
(prosimy o kontakt w celu przesłania szczegółowej oferty)

 

 

 

czytaj więcej

Praca

 

 

 

 

 

czytaj więcej

Warto zobaczyć. Galeria

zobacz wszystkie zdjęcia

O nas

ECMM

Multimedia

Dołącz do nas

Klub

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni
i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego
w Karolinie

Tel.: +48 22 2088888
Fax: +48 22 2088800

 

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego