PL EN RU

Login
via panel

Co jest grane?

Kalendarium wydarzeń,
które przygotowaliśmy dla Was

Aktualności

 PRZEPRASZAMY - PODSTRONA W PRZEBUDOWIE

13/06/2006

Niedosłyszący usłyszą Mazowsze

Podczas koncertu "Mazowsza" 40 niedosłyszących osób testować będzie nowoczesne aparaty słuchowe wzmacniające dźwięk ze sceny. Umożliwią one testującym odbiór całego widowiska.

czytaj więcej

07/06/2006

Matecznik Mazowsze

Celem zapewnienia możliwie najwyższej jakości robót konstrukcyjnych, spełniających wszelkie wymogi techniczno-technologiczne, zdecydowaliśmy się przesunąć termin zakończenia robót stanu surowego zamkniętego budowanej Sali Widowiskowo-Edukacyjnej "Matecznika Mazowsze" na dzień 30. lipca 2006r.

czytaj więcej

31/05/2006

Patroni szkoły

Szkoła podstawowa we wsi Proszenie (koło Piotrkowa Trybunalskiego) jest wyjątkową placówką edukacyjną. Jej pedagodzy kładą nacisk na promocję humanistycznych wartości oraz szacunek dla tradycji.

czytaj więcej

22/05/2006

VII Festiwal AVE MARIA

W czwartek, 18. maja rozpoczął się VII Festiwal AVE MARIA. Każda z edycji przeglądu miała swoje gwiazdy. Przed czeladzką publicznością występowali już Bogdan Paprocki, Wiesław Ochman, Adam Zdunikowski, Wanda Polańska, Grażyna Brodzińska,

czytaj więcej

15/05/2006

Koncert dla 5 tys. widzów

"MAZOWSZE" to uznana marka. Koncertujemy z powodzeniem na całym świecie. Zapotrzebowanie na koncerty Mazowsza jest bardzo duże. Nie zapominamy również i o mniejszych ośrodkach, czego dowodem jest koncert w Skarżysku, który odbył się 1. maja.

czytaj więcej

strona: 1 |   ...   | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 |   ...   | 117


Powiązane artykuły

Nasza oferta

 

 

Szanowni Państwo!
Jesteśmy firmą z tradycjami i międzynarodowym prestiżem. Działamy na rynku muzycznym od 67 lat! To właśnie jest gwarancją sukcesu artystycznego, który może stać się Państwa udziałem.
 

 Dotychczas widziało nas ponad 18 mln widzów, przejechaliśmy 2,3 mln km! Odwiedziliśmy 189 miejscowości w Polsce i 50 krajów świata, a propagując pieśni i tańce narodowe zyskaliśmy popularność i miano Ambasadora Polskiej Kultury.
 
Mazowsze” należy do największych na świecie zespołów artystycznych sięgających do bogactwa narodowych tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Jego rodowodem są źródła, które podkreślają, że wśród innych mód jesteśmy sobą. Z uwagi na ogromne bogactwo repertuarowe, „Mazowsze” powszechnie uznawane jest za zespół narodowy. Dla tysięcy odbiorców zagranicznych, koncerty „Mazowsza” były pierwszym kontaktem z polską kulturą. „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!" napisał o zespole szwajcarski dziennik “Gazette de Lausanne", a Jerzy Waldorff nazwał „Mazowsze” perłą w koronie Rzeczypospolitej.          
 
Nasze nowe propozycje koncertowe:
 
- Kalejdoskop Barw Polski - koncert pełnospektaklowy składający się z polskich pieśni, piosenek, tańców narodowych i regionalnych;
- Pieśni Polskie - koncert najpiękniejszych piosenek z repertuaru zespołu oraz pieśni Chopina, Moniuszki;
- Z piosenką przez świat - koncert piosenek świata
- koncerty pieśni religijnych i patriotycznych (kolędy i pastorałki, pasyjne, utwory poświęcone Janowi Pawłowi II) 
- Msza Koronacyjna KV 317 (C-dur) W.A. Mozarta
- Requiem KV 626 (d-moll) W.A. Mozarta
- Piękna nasza Polska cała - koncert edukacyjny
- Tańce narodowe - koncert edukacyjny
- Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale (reż. Andrzej Strzelecki) - widowisko muzyczne na motywach opery W.Bogusławskiego 
koncert "Gooral & Mazowsze" - projekt przygotowany na festiwal "Przystanek Woodstock 2013"
- specjalne projekty artystyczne towarzyszące innym wydarzeniom - np. konferencjom, spotkaniom, jubileuszom - połączone ze zwiedzaniem izb pamięci (do dyspozycji sala bankietowa, sala widowiskowa, restauracji, hotel o trzygwiazdkowym standardzie).
 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!
 
(prosimy o kontakt w celu przesłania szczegółowej oferty)

 

 

 

czytaj więcej

Praca

 

 

 

 

 

czytaj więcej

Warto zobaczyć. Galeria

zobacz wszystkie zdjęcia

O nas

ECMM

Multimedia

Dołącz do nas

Klub

Państwowy Zespół Ludowy Pieśni
i Tańca "MAZOWSZE"
im. Tadeusza Sygietyńskiego
w Karolinie

Tel.: +48 22 2088888
Fax: +48 22 2088800

 

 

Zespół finansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego